Cestovní taška na kolo Scicon AEROCOMFORT 3.0 TSA Road

Produkt Cestovní taška na kolo Scicon AEROCOMFORT 3.0 TSA Road z kategorie jízdní kola od výrobce Scicon najdete na Olymp-fitness.cz za 17500 Kč. Celý popis 17500 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Aerocomfort 3.0 je snadno skládací měkký kufr na kolo s vnitřním stojanem, který cyklistům maximálně usnadňuje cestování. Geniální tah, který dělá všechno jinak, je kombinace vnitřního stojanu na kolo, který uzamkne vaše kolo na místě, ve spojení s navrženým a patentovaným tvarem vnějšího pláště, který umožňuje udržet řídítka a sedlovku na místě. Minimální demontáž kola a žádné nářadí. Jediné, co je třeba demontovat, jsou kola vašeho kola. Doplnění dobrého uložení kola, nemusíte sundávat řídítka ani sloupek sedla a nastavení vašeho kola zůstane zachováno. Všestranná ochrana a důmyslný systém vnitřních ochranných podložek a bezpečnostních pásů zajistí, že vaše kolo dorazí v pořádku na místo určení.

Vlastnosti produktu

Sezóna:2022
Velikost:1size
Vlastnosti:Pouze pro silniční kola, Hmotnost: 10,5 kg, Vnější rozměry: 115x95x28 cm, Připravené kotoučové brzdy, Připravené ráfkové brzdy, Sestaveno pro cestování vzduchem, Vnitřní nosná konstrukce, Není třeba demontovat řídítka, sedlo a sedlovku, Vyrobeno z tkaného nylonu s vysokou hustotou, Twin Wheel System™: osm koleček, 360 stupňů, Vybaveno visacím zámkem Travel Sentry Approved (TSA)
Barva produktu:black
Ean: 8023848105012 Značka: Scicon Prodejce: Endorphin Republic
96772
Produktů
1229
Kategorií
1263
Značek